Necla Tekin

1973 yılında İstanbul’da doğan Necla TEKİN, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına Tekstil Sektöründe başlamış, sonrasında Faktoring Sektöründe Fortis Faktoring ve Finans Faktoringde Mali ve İdari İşler ve Operasyon Biriminde görev almış, 18 yıllık Profesyonel iş hayatını Varlık Yönetim firmasında Mali ve İdari İşler departmanın da sonlandırmış, kariyerine koç ve eğitmen olarak devam etme kararı almıştır.

Profesyonel koçluk ile devam ettirdiği yolculuğunda, kurumlar ve bireylerle eğitimci, takım koçu, nefes koçu olarak çalışmalar yapmaktadır. House of Human Koçluk Okulunda, ICF onaylı Nefes Koçluk eğitimi hazırlayarak nefes koçları yetiştirme programını yürütmektedir.

Okul ve iş yaşamı boyunca mesleki gelişiminin yanı sıra Kişisel Gelişim ve Eğitim konularına önem vermiş, bu alanda birçok eğitim almıştır.

Evli ve bir çocuk annesi Necla TEKİN, hayatında bağımlı değil, bağlı olmayı, sahiplenmeden sevmeyi, içinde var olan gücü yine kendi deneyimleri ile çözümlemeyi, iç dünyasında bulduğu huzuru ve mutluluğu yaptığı çalışmalar ile yaşatmayı ve paylaşmayı ilke edinmiştir.

SEKTÖRDE ALDIĞI EĞİTİMLER

Nefes Koçluğu ve Holoterapi Koçluğu

Çocuk Nefes Koçluğu

Metin Hara İnsana Güven ve İllüzyonu Aşmak

Profesyonel Koçluk Eğitimi

Eğitimcinin Eğitimi

Profesyonel Takım Koçluğu Eğitimi

Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Comments are closed.