Gamze BAYTÖRE

Profesyonel Koç, Eğitmen

2010 yılından beri aktif olarak koçluk yapmaktadır. Liderlik, Performans ve Yönetici koçluğu başta olmak üzere, Kariyer, Dönüşüm, Anne-Baba koçluğu konularında pek çok kişiye dokunmuş ve gelişim-değişim süreçlerini desteklemiştir.

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi MBA programını “Yüksek Onur” derecesi ile tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında 2 yıl İstanbul FM 106 radyo kanalında “prime time” olarak adlandırılan kuşakta kendi radyo programını hazırlayarak sunuculuğunu yapmıştır.

2000-2015 yılları arasındaki aktif kurumsal hayatı boyunca Yönetim Planlama, Müşteri Hizmetleri, Şikayet ve Call Center Yönetimi, CRM, Lojistik, Satınalma konularına odaklanmış, Müşteri Hizmetleri ve Satınalma yöneticiliği yapmıştır. Son 5 yılda yöneticilik yetkinliğini koçlukla desteklemiş, kurum içi ve kurum dışı koçluk eğitimleri vermiştir.

6 Sigma Green Belt olarak Lean Six Sigma metodolojisini de kullanarak operasyonel verimlilik ve sürekli gelişim odaklı projeler yönetmiştir.

Kişisel gelişim yolculuğunun sürekli devam etmesi gerektiğine inanan Gamze yaşam amacını; insanların bulundukları noktadan daha ileri bir noktaya gitmelerine destek olmak olarak tanımlamaktadır. 2009 yılından bu yana almakta olduğu ICF onaylı koçluk eğitimleri ile kişisel gelişimini desteklemektedir.

ICF Global ve ICF Türkiye üyesi olan Gamze Baytöre evli ve 2 çocuk annesidir.

Comments are closed.