Günay ÖZARIN

Eğitmen, PCC Profesyonel Koç, Koç ve Mentor Supervizörü, Hikâye Anlatıcısı

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur. Marmara Üniversitesi Çağdaş İşletme ve Schiller Üniversitesi Pazarlama yüksek lisansı programlarını tamamlamış ve hizmet sektöründe 1993-2000 yılları arasında 7 yıl pazarlama ve satış departmanında görev almıştır. 1999 yılı depreminin ardından değerlerini sorgulamış ve kariyer değiştirerek öğretmenliğe başlamıştır. Marmara Üniversitesi pedagojik formasyon, Middlesex Üniversitesi Uluslararası Öğretmenlik diploması sahibi olarak İngiltere ve Türkiye’de 2000 yılından beri öğretmenlik yapmaktadır.

2012 yılında ICF onaylı koçluk eğitimi almış, PCC ünvanıyla Eğitim ve Kariyer Koçluğu alanlarında uzmanlaşmıştır. Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim üyesi, ICF Onaylı Profesyonel Koçluk ve Eğitim Koçluğu eğitmenidir. Association for Coaching’in supervisor eğitimini tamamlayarak 2017 yılında supervisor ünvanını almıştır.

2016 yılında Kanada’da 3 ay süresince aldığı Storytelling eğitiminin ardından Storytelling Eğitimlerini de verdiği eğitimlere eklemiştir. Uluslararası konferanslarda konuşmacı olmuş, sadece öğretmeyi değil, öğretmek üzerine düşünmeyi de seven meraklı ve paylaşımcı bir bireydir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

Comments are closed.